Festival ohňostrojov

3. ročník - MEDZINÁRODNÝ FESTIVAL OHŇOSTROJOV 26. - 27. 8. 2017

3. ročník FESTIVALU OHŇOSTROJOV
26. - 27. 8. 2017

Spoločnosť PYROTECHNICS ACTIVITIES pre vás opäť pripravila ďalší ročník úspešného Festivalu Ohňostrojov. Na tretí ročník sme si pre vás pripravili naozaj niečo špeciálne - Duel šampiónov. Svoje schopnosti a talent si zmerajú dvaja významní svetovo uznávaní profesionáli. Všetkým návštevníkom festivalu predvedú svoje majstrovské diela a poskytnú im tak fascinujúci zážitok z pyromuzikálnych ohňostrojov. Tešíme sa na Vašu účasť!

túto udalosť môžete sledovať aj na facebooku

V Dueli šampiónov o Vašu priazeň zabojovali:


26. 8. 2017    TARRA Pyrotechnik s.r.o.

Túto českú spoločnosť už dobre poznáte z predchádzajúcich dvoch ročníkov nášho festivalu. Ako ich víťazi boli pre náš tohtoročný duel šampiónov jasná voľba. Nejedného diváka jednoznačne presvedčili, že sú veľkí odborníci a výnimoční umelci, ktorí predvádzajú ohňostroje svetového formátu. Ich predchádzajúce šou v nás vyvolali zimomriavky. Podľa ich slov si na tento rok pripravili niečo naozaj špeciálne a určite sa máme na čo tešiť. Takže my sa už nevieme dočkať a čo vy?


27. 8. 2017    Triplexsis - Pirotechnic Group
- choreografia a dizajn: PyroCollection, Slovakia s.r.o.
  

Ako druhého duelanta a rovnocenného súpera sa nám podarilo získať silné mužstvo vytvorené v rámci medzinárodnej spolupráce. Poľská firma Triplexis - Pirotechnic Group so svojimi viac ako 16 ročnými skúsenosťami má na svojom konte obrovský počet ohňostrojov a ako sami vravia, neboja sa žiadnej výzvy, pretože  disponujú odpaľovacím systémom 1. triedy, ktorý je využívaný ich odborníkmi v oblasti designu a elektroniky ohňostrojov, na základe čoho sú schopní vytvoriť ohňostrojnú šou v tej najvyššej možnej kvalite. Táto firma sa špecializuje aj na pyrotechniku odpalovanú z vody - veľká škoda, že my žiadnu vodu pri Optime nemáme, určite by sme si radi pozreli, čo dokážu. Ich spolubojovníkom bude slovenská spoločnosť PyroCollection, Slovakia, ktorá nám pred dvoma rokmi na prvom ročníku nášho festivalu predviedla úplne prvý festivalový ohňostroj na Slovensku. Ich zlaté vlny nám dodnes pripomínajú naše zlaté spomienky na ich nádherný ohňostroj. Chlapci z Bardejova sú vyhľadávanými umelcami, ktroý majú bohaté skúsenosti s realizáciou profesionálnych ohňostrojov a špeciálnych efektov. Sme veľmi zvedaví, čo vznikne z takéhoto silného spojenectva.


VYHODNOTENIE SÚŤAŽE:

o víťazovi rozhodli návštevníci nášho festivalu 
prostredníctvom dĺžky trvania potlesku 

1. miesto: Triplexis - Pirotechnic Group &  PyroCollection, Slovakia s.r.o.

2. miesto: TARRA Pyrotechnik s.r.o.


Náš festival je súčasťou GRAND PRIX 2017 CUPU!

Uskutočnil sa tu v poradí druhý pretek na šliapacích kárach BERG
viac informácií nájdete na webstránke

www.sliapaciekary.sk
Náš sprievodný program spestrí aj AUTOŠKOLA KARIMA - autoškola, kde sú inštruktori profesionálni jazdci driftu a majstri volantu SR. Venuje sa malým deťom a vedie krúžok pre mladých pretekárov. Ich cieľom je vybudovať centrum bezpečnej jazdy a školiť mladých začínajúcich jazdcov.

Pri spolupráci s nimi veľmi ľutujeme, že už máme vodičské preukazy, pretože do takejto autoškoly by sme sa veľmi radi prihlásili...V sobotu 26. 8. 2017 o 19:00 sa môžete tešiť aj na vystúpenie Destiny Cheer Team-u, ktorý je jediný americký cheerleadingový klub v Košiciach. 
Sú majstrami Slovenska a vicemajstrami Československa.
Navyše zháňajú nových členov, ktorí sa neboja skúsiť niečo nové, čo tu ešte nebolo...

PARTNERI PODUJATIA

          

     

     


oficiálny fotograf podujatia


oficiálny kameraman podujatia

ĎAKUJEME


Galéria

Fotogaléria

Zobraziť viac

Videogaléria

Ročníky / 3. ročník Festival Ohňostrojov 26. - 27. 8. 2017
Ročníky / 3. ročník Festival Ohňostrojov 26. - 27. 8. 2017
Ročníky / 3. ročník Festival Ohňostrojov 26. - 27. 8. 2017
Ročníky / 3. ročník Festival Ohňostrojov 26. - 27. 8. 2017

Ostatné ročníky