Festival ohňostrojov

4.ročník - MEDZINÁRODNÝ FESTIVAL OHŇOSTROJOV 24. - 26. 8. 2018

4. ročník medzinárodného Festialu Ohňostrojov 2018

KEDY: 24. - 26.8. 2018

KDE: KOŠICE pred OC ATRIUM OPTIMA


VYHODNOTENIE:

Kategória: Povinná časť - Slovenská pesnička

1. TARRA PYROTECHNIK CZ

2. WEKO - Plus PL

3. PyroCollection SK

Kategória: Voľná časť - dizajn:

1. PyroCollection SK

2. TARRA PYROTECHNIK CZ

3. WEKO - Plus PL

Kategória: Celkový dojem:

1. WEKO - Plus PL

2. PyroCollection SK

3. TARRA PYROTECHNIK CZ

 ! ! ! GRATULUJEME ! ! !


 Charakteristika súťažiacich spoločností

  24.8. 2018 PyroCollection Slovakia s.r.o.,

Názov pyrotechnickej šou – „Horúca láska“ 

Spoločnosť PyroCollection, Slovakia s.r.o. nie je na našom festivale žiadnym nováčikom. Chlapci z Bardejova o najlepší pyromuzikálny ohňostroj zabojovali ešte v prvom ročníku nášho festivalu s názvom ohňostroja „zlaté vlny“ a minulého roku spolupracovali s poľskou spoločnosťou kde vytvárali dizajn ohňostroja.Venujú sa predovšetkým realizácii profesionálnych ohňostrojov a špeciálnych efektov. V oboch oblastiach firma plne využíva poznatky zo samotnej technológie výroby ohňostrojných výrobkov, modernej výpočtovej techniky a showdesignu tak, aby svojim klientom pripravila originálnu show. Prísnym a náročným výberom používaných pyrotechnických výrobkov od renomovaných výrobcov firma zaručuje požadovanú euro kvalitu a bezpečnosť celého odpálenia produkcie. Využitím moderného softvéru na tvorbu simulácie a choreografie ohňostrojov, poskytuje precízne umiestnenie ohňostrojných efektov na oblohe v pozadí hudobného podkladu ohňostroja alebo inej efektovej produkcie. Taktiež je jediným výrobcom papierových ohňostrojov na Slovensku a v celej strednej Európe.  25.8. 2018 WEKO – Plus 

Názov pyrotechnickej šou – „Magic of Fire / Kúzlo ohňa/“

Spoločnosť WEKO je najlepšou spoločnosťou na domácom trhu v Poľsku. Výrobe pyrotechniky sa venujú nepretržite už vyše 25 rokov. Na základe svojich dlhoročných skúseností s použitím najnovších technologických riešení poskytujú pyrotechnické služby na najvyššej európskej úrovni. Ohňostroje realizujú v mnohých poľských mestách na rôznych eventoch pre firmy, inštitúcie ale aj pre súkromné osoby na svadby či oslavy. Veľakrát odpaľovali svoje ohňostroje z netradičných miest ako napríklad z vodnej hladiny, z vysokých konštrukcií či z lyžiarskych zjazdoviek. Ich nedávnym úspechom bolo získanie 1. miesta na prestížnom ohňovom a vodnom pyrotechnickom festivale v meste Nysa. Ich hlavnou prioritou je snaha vytvoriť pozitívne pocity a poskytnúť nezabudnuteľné dojmy z ich pyrotechnických šou.  26.8. 2018 TARRA pyrotechnik s.r.o.

Názov pyrotechnickej šou – „Cirkus“

Spoločnosť TARRA PYROTECHNIK nie je treba príliš dlho predstavovať, diváci ich už dobre poznajú z predchádzajúcich 3 ročníkoch Festivalu Ohňostrojov v Košiciach. Tento rok si spoločnosť TARRA PYROTECHNIK pre nás pripravila opäť úplne novú ohňostrojnú šou. Spoločnosť s 25 ročnou tradíciou v realizovaní ohňostrojov a vlastného festivalu ohňostrojov v Hlučíne, predajom zábavnej pyrotechniky a v posledných rokov aj predajom párty tovaru má sídlo v Ludgeřovicích. Choreografia a rukopis je inšpirovaný európskou scénou.

PODUJATIE PODPORILI
Galéria

Fotogaléria

Zobraziť viac

Videogaléria

Ročníky / 4.ročník - MEDZINÁRODNÝ FESTIVAL OHŇOSTROJOV 24. - 26.
Ročníky / 4.ročník - MEDZINÁRODNÝ FESTIVAL OHŇOSTROJOV 24. - 26.
Ročníky / 4.ročník - MEDZINÁRODNÝ FESTIVAL OHŇOSTROJOV 24. - 26.

Ostatné ročníky