Profesionálne ohňostroje

Spoločnosť PYROTECHNICS ACTIVITIES spol. s r.o. realizuje profesionálne ohňostroje od roku 1991, disponuje teda bohatými skúsenosťami nie len v oblasti profesionálnych ohňostrojov, ale aj v tom, ako vyjsť zákazníkovi v ústrety. Ponúka realizáciu ohňostrojných prác ako komplexnej služby zahŕňajúcej vybavenie administratívnych náležitosti podľa platnej legislatívy SR, zostavenia jedinečnej choreografie podľa predstáv zákazníka, inštalácie a odpálenia ohňostroja vrátane obhliadky miesta odpalu. Samozrejmosťou je aj poistenie zodpovednosti za prípadné škody vzniknuté pri realizácii ohňostrojných prác.

Okrem samotnej realizácie ohňostrojných prác ponúka spoločnosť aj menej finančne náročnú alternatívu. Profesionálni pyrotechnici a odpaľovači ohňostrojov Vám vytvoria zostavu vzájomne prepojených kompaktných ohňostrojov, ktorú si jednoducho dokážete odpáliť samostatne prostredníctvom zapálenia jedinej zápalnej šnúry. Zostava sa prispôsobí Vašim predstavám a finančným možnostiam.

Pri rozhodovaní, výbere alebo akýchkoľvek nejasnostiach v tejto oblasti Vám poradia odborne spôsobilí zamestnanci spoločnosti, ktorí Vám ochotne vysvetlia všetko, čo potrebujete vedieť a odpovedia na všetko, čo Vás zaujíma.

Fotogaléria

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Videogaléria

Galéria
Galéria
1